foundmissing.cz | Zkušenost
15660
page,page-id-15660,page-template,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

ODHALTE  ZKUŠENOSTI, KTERÉ DĚLAJÍ VAŠE STÁVAJÍCÍ ZÁKAZNÍKY LOAJÁLNÍMI

Co přiměje zákazníka být loajálním? Používáme různé nástroje pro zjištění zkušeností, které dělají zákazníka loajálním. Tyto nástroje zahrnují transakční a relační Net Promoter Score a pokročilou analýzu stávajících dat ze zákaznických průzkumů a ziskovosti.

customers
pruhledna

ODHALTE PROBLÉMY, KTERÉ PRÁVĚ TEĎ OVLIVŇUJÍ VAŠE ZÁKAZNÍKY, A UDRŽTE SI JE

S naší  implementací Net Promoter Systému budete mít možnost získat zpětnou vazbu zákazníků téměř v reálném čase. Díky integraci probíhající zpětné vazby do vaší organizace zajisíte, že problémy budete řešit rychle a efektivně, aby vás zákazníci neopouštěli a nešířili špatnou reklamu.

POCHOPTE DŮVODY, KTERÉ ZÁKAZNÍKY OPAKOVANĚ ODRAZUJÍ, A ODSTRAŇTE JE

S NetPromoter budete mít možnost získat zpětnou vazbu od zákazníků téměř v reálném čase. Díky integraci probíhající zpětné vazby do vaší organizaci se ujistíme, že problémy budete řešit rychle a efektivně.

roots
culture

VYTVOŘTE SYSTÉM ZALOŽENÝ NA ZÁKAZNÍKOVI

Pokud se celá vaše organizace nezabývá vytvořením vhodné zákaznické zkušenosti, vaše úsilí bude zbytečné a nakonec neuspějete. Zajištění organizační struktury bývá nejpodceňovanějším aspektem celého projektu. Pomůžeme vám shromáždit zaměstnance, abyste se společně zaměřili na zákazníky.

STÁHNĚTE SI ZDARMA MATERIÁLY

V sekci „Materiály ke stažení“ najdete případové studie, postupy, zprávy o NPS a další.

NET PROMOTER SYSTEM

Net Promoter, vyvinutý firmami Satmetrix, Bain & Company a Fred Reichheld, je dnes celosvětový standard pro měření, porozumění a zlepšení zákaznické zkušenosti

CUSTOMERGAUGE

Znalosti, které přenesou zákaznickou zkušenost na další úroveň. Získejte automaticky užitečné znalosti a zlepšete zákazníkovu zkušenost. Standardizovaná podle Net Promoter.

Přihlašte se k odběru novinek!
Zadejte Váš email. Nezneužijeme ho.