foundmissing.cz | Retence
15658
page,page-id-15658,page-template,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

ZLEPŠETE RETENCI A UDRŽTE SI ZÁKAZNÍKY

Rychle identifikujte cenné zákazníky, u kterých hrozí odchod a šíření špatné reklamy o vaší firmě jejich rodině, přátelům a kolegům, na Facebooku a dalších sociálních sítích.

rocket
getmoresales

ZÍSKEJTE VÍCE OBCHODŮ SE SPOKOJENÝMI ZÁKAZNÍKY

Nastavte program, který přiměje spokojené zákazníky více utrácet a vrátit se dřív. Pomozte jim přivést vám nové zákazníky a šířit dobré jméno vaší firmy. Soustřeďte se na své nejcennější zákazníky, abyste zvýšili marketingovou návratnost investic.

ZVYŠTE VÝRAZNĚ EFEKTIVITU KAMPANĚ PŘÍMÉHO MARKETINGU

Marketing založený na aktivitě zákazníka je obvykle až 10krát účinnější než tradiční přímý marketing. Je to marketingový proces jeden na jednoho, který reaguje na aktivitu jednotlivých existujících i potenciálních zákazníků. Schopnost reagovat na aktivitu stávajících a potenciálních zákazníků dá vašemu marketingu zcela novou tvář. Je to originální strategie a urychlí to váš úspěch.

dart
pruhledna

SESTAVTE ZÁKAZNICKÝ VĚRNOSTNÍ PROGRAM, KTERÝ FUNGUJE

Věrnostní program není slevová karta. Je to všechno, co děláte. Od produktů a služeb po všechno, co se vašeho zákazníka dotýká. Navrhněte a realizujte optimální strategie pro udržení loajality zákazníků a udržujte kontakt na osobní úrovni, aby to přineslo celkové výsledky.

STÁHNĚTE SI ZDARMA MATERIÁLY

Podívejte se v sekci „Materiály ke stažení“ na případové studie, měřítka, zprávy o NPS a další.

NET PROMOTER SYSTEM

Net Promoter, vyvinutý firmami Satmetrix, Bain & Company a Fred Reichheld, je dnes celosvětový standard pro měření, porozumění a zlepšení zákaznické zkušenosti.

CUSTOMERGAUGE

Znalosti, které přenesou zákaznickou zkušenost na další úroveň. Získejte automaticky užitečné znalosti a zlepšete zákazníkovu zkušenost. Standardizovaná podle Net Promoter®

Přihlašte se k odběru novinek!
Zadejte Váš email. Nezneužijeme ho.