foundmissing.cz | Business Inteligence
15987
page,page-id-15987,page-template,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
keboola

Dostaňte z vašich dat maximum

Keboola Connection spojuje data z vašich vlastních databází, sociálních sítí, webových služeb a akvizičních i retenčních akcí. Očištěná, spolehlivá data doplněná o externí zdroje předává do analytického nástroje, který vám umožní rychle dělat kritická obchodní rozhodnutí, abyste správně investovali a rychleji rostli.

loga

Jen někteří z našich spokojených klientů

Skutečné pochopení začíná tady. Obchodní intelligence konečně hodná svého jména.

GoodData znamená správná rozhodnutí

Se zkušenostmi získanými z tisíců nasazení vám GoodData díky pokročilé flexibilní analytice pomůže rychle vyrůst a maximalizovat výkon vašich zaměstnanců a aktivit.

gooddata_vertical_black-1
man2

Otevřená analytická platforma

„Nikdo nedokáže dodat relevantní pohled na informace a zákazníky tak rychle, jako my.“

– Hong Tsui, VP, Switchfly

Představte si pořádné výsledky

Zvyšte výkon Vašich kampaní a letáků, optimalizujte nákup a skladové zásoby, zjistěte kolik pracovníků budete potřebovat ve všech prodejnách.


Interaktivní analýzy v GoodData vám pomohou snadno najít skryté souvislosti v datech k tomu, abyste je rychle pochopili a váš team je každý den aktivně využíval k vytvoření vyššího zisku. V tom spočívá síla kritických obchodních rozhodnutí podložených spolehlivými daty.

GD Views
analytics

Dodejte každé čtvrtletí

Propojte všechna prodejní data a zaměřte se na to, na čem vážně záleží.

Snadno získejte  kompletní přehled o získaných prodejních příležitostech ať se můžete soustředit na jejich získání a na řízení obchodníků kteří potřebují extra pozornost. GoodData vám poskytne relevantní informace které potřebujete k rychlé akci a k tomu abyste dodali výsledek.

cloud

Cloudové řešení. Plně pod kontrolou.

GoodData obsahuje obrovské množství konektorů a rychlých cloudových služeb pro datovou analýzu, integraci a správu tak, abyste vaše data zobrazili všude, kde potřebujete v té nejvhodnější formě. A protože stavíme na nejmodernější technologii, je GoodData tím nejdůvěryhodnějším jménem v obchodní analytice.

KEBOOLA

Keboola Connection spojuje data z vašich vlastních databází, sociálních sítí, webových služeb a akvizičních i retenčních akcí.

GOODDATA

Se zkušenostmi vám GoodData díky pokročilé flexibilní analytice pomůže rychle vyrůst a maximalizovat výkon vašich zaměstnanců a aktivit.

Přihlašte se k odběru novinek!
Zadejte Váš email. Nezneužijeme ho.